İstanbul Avrupa Sohbet

İstanbul Avrupa Sohbet

ibOo er     07-01-20     Genel     İstanbul Avrupa Sohbet     1079 Defa Okundu

İSTANBUL AVRUPA SOHBET VE CHAT ODALARI

İstanbul “Taşı Toprağı Altındır” Derlerdi Cok Cok Eskilerden..Gunumuzde ise trafiğiyle Ve Kalabalıklığıyla Anılıyor.. Avrupa yakası daha cok AYASOFYA,SULTAN AHMET CAMİİ , GALATA , EMİNÖNÜ ,EYÜP SULTAN CAMİİ , BEBEK , TAKSİM , YEDİ KULE ZİNDANLARI , TOPKAPI SARAYI ve Bi Çok Yerleri İlede Bilinir.. İstanbul Tarihi olaylarada ev sahipliği yapmıştır . Farklı ulkelerden gelen ziyaretcilerinde gözbebeği.. Turistlerin Ragbet gördükleri yerler eminönü çarşısıdır.

istanbul chat

istanbul chat

Kuyumcudan,Elektroniğe,Giyimden,Yiyecek İçeçeğe kadar… Gezelim , Görelim Diye Cıktık Yola Benim Meshur Olayımdır İSTANBUL`a gidipte kaybolmak.. ` gülmeyin ciddi diyorum ` Sohbet ve Chat Odalarından Sevdigim İnsanların Coğunluğu İSTANBUL şehrinde ve Avrupa yakasında Kaybolduğumda İlk arayacağım Kişi nin Sohbet yildizi da Olan Canımin içi `Kahve` yi aramak oldu 🙂 Durumu izah ederken yine Sokaklara karıştırdım buda yetmedi tabi 🙂 Chat Odamızda Amaç Gunluk Hayattan biraz Kaçıp Gülmek Sohbet etmek Paylaşımlarda bulunmak tamamen Stres atıyoruz.. Sizlerde İstanbulun Kalabalığından kaçmak İstiyorsanız haydi buyrun sohbetyildizi sohbetevi mavisim alemfm yildizfm  Sen ne Güzelsin Kız Kulesi ! Karşımda sen , elimde Sıcacık cayım sana uzun uzun bakmak ne güzeldir.. Denizin tam ortasında duruşun Kız Kulesi denildiğindeki Nasıl ve neden yapıldığın Akla Düşüyor.. Etrafında gemilerin gelip geçtiği..içerisinde yemekler yenip muzesinde gezildiği.. Yedikule Zindanları tarih kokan konserler duzenlenen etkinlikler yapılan turizm açısından önplanda olan tarihi yapıt “Sayamacağım guzellikler Sehrisin Ne altınsın ne hazinesin Bilmem ki sen olmadan bu dunya neylesin Ne Ölünesi ne vazgecilesisin Sen “İSTANBUL”musun nesin…” Yerebatan sarnıcı duydunuzmu hiç ? Eski Dönemlerde Bildiğim Kadarı Topkapı saraynın Su ihtiyacı Giderilmesi için Osmanlı devleti tarafından yapılan bir mimari yapıt. Cokta merak etmişimdir Neden Gitmiyoruz Gözümüzde Canlandırmıyoruz Osmanlı Tarihini. Mimar sinan ne güzel bir emek ne güzel bir miras bırakmışsın bizlere SULEYMANİYE CAMİİ`sini.. 4 minaresi bulunan ki 4 adet olmasının sebebi KANUNİ SULTAN SULEYMAN`ın 4.Padişah olmasıymış. Turistlerin Büyük Bir Bölümü bu eşsiz camii ye akın etmekte merak etmekte.

istanbul muhabbet

istanbul muhabbet

Pier Loti Kahvesine gidip Cayını yudumlarken nargileni tüttürürken İzlemelisin denizin güzelliğini Nice şiirlere nice romanlara konu olmuş resimler cizilmiş sana.Eyüp camii nin en uğrak yeri olan bu manzarası şahane Ey istanbul senmi buyuksun yoksa benmi derlerdi repliklerde.. camlıcası istiklal caddesi beşiktaş derken Aşık mı Oluyoruz sana İSTANBUL Tüm İstanbul avrupa yakası anadolu yakası hangi ilcesinde olursan ol gel kapımız sana sonuna kadar acık… Adres mi ? sohbetyildizi.com Adına Şarkılar Yazılan “İSTANBUL” Şiirlerde Aşkla bahsedilen “İSTANBUL” Saygılarımla AreS


Etiketler: , ,

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?sohbet sohbet