Duygusal Sohbetler

Duygusal Sohbetler

ibOo er     05-02-20     Genel     Duygusal Sohbetler     1566 Defa Okundu

Duygusal Sohbetler

Uzunca bir yoldan geldim..Dargın değilim; Sadece yorgun…Zaman hızla akıyordu.Kıpırdamak gelmiyordu içimden, kalabalıklardan kaçmak istiyordum.Ne bir misafir ne bir dost, her séyden uzaklaşmak istiyordum..Neyim varsa ,gözlerindeki  o ıssız ateşte  kül olup gitmişti.Gücümün damarlarımdan çekildiğini hissediyordum.Nefes almak göğsümde  tonlarca yük varmışçasına  ağırdı. Her şeyden uzaklaşmak istiyordum.Bir surete dahi değmeden  yaşayıp gitmek..

Duygu Sohbetleri

Duygu Sohbetleri

Tam o zaman anlamıştım aşk uğruna yanmanın gerçek serinlik olduğunu.Aşk‘ı kim tarif edebilir? Yalnızca aşık olan mı ?  Yoksa yalnız olan mı tarif edebilir ? Ya da aşkın varmıdır bir tarifi ? Bilmiyorum belki birini seviyorum. aşk kaç bedendiraşk kaç bedendir hiç düşündünüz mü? aşkın sınırları var mıdır? aşık olmak neyi gerektirir? sandığınız kadar masum mudur? … aşk sınırsızdır… aşk sonsuzdur… aşk arzudur aşk en uç noktalardır bu yüzden aşk ”nü”dür çıplaktır sonsuzdur ve yeri gelir aşk ölümdür.Halbuki, böyle olmamalıdır. İnsan yıldırımla vurulmuş gibi aşık olmalı, sonra muvaffak olmak için birşeyler icat etmelidir.Aşk kudretli bir duygudur.Yetmiyor kelime haznem anlatmaya sadece örnek olan insanlara imrenerek bakmakla yetiniyorum.Aşk ruh ikizini bulmaktır.Onunla ne olursa olsun yanmaktir. Hatırlıyorum  bir şair şöyle söylüyordu `Güzel şeyler  olacak bunun sebebiyse aşk olacak `Kaçmaya çalışırken aşktan öyle aşıklar gördüm ki dudağın uçukladı hayranlıktan. Tabi yine ne anlatıyorum merak ediyorsunuz. Dünyanın en güzel duygusunu belkide burda yaşayacaksınız. Kim bilir ruh ikizini belkide aramızdan biri :). Ben aşktan çok kaçtım siz kaçmayın yaşanmaya  değer bir duygu. Sohbet odasında  aşk mı olur demeyin..Çokta güzel oluyor mantıklı olarak düşününce klavye başındaki herkes insan robot kimse yokki. Insan ise zaten duygusu vardır hisleri düşünceleri yani kısaca nick olarak görmeyin bizleri biz siz gibiyiz:). Bu lafı söylemek artık ağır geliyor bana ama söylemeyince sanki eksik biseyler kalıyor. Yine anlatıyorum  kızmayın bana sizlere birşeyler  anlatmak  gerçekten  iyi geliyor bana.Daha  fazla tutmak istemiyorum sizi belkide ruh ikinizinizle şuan  tanışacaksınız  ve ben buna vesile olucam aman ALLAH `ım…Yaşamak için bu duyguları yaşatmalıyız.

Duygusal Chat

Duygusal Chat

Eskiden öyle olmaması bizimde şimdi  sevme hakkımızı  elimizden almıyor ya..Hem çoğu kişinin annesi babası severek evlenmiş:)Benim annem babamda severek evlenmişler. Babama sorunca  anlatamıyor  gözleri doluyor kelimeler boğazına düğümleniyor. Kim istemez böyle bir eş ..Tabi o benim prensim..Her genç kızın ilk prensi babasıdır. Her genc erkeğin  ilk prenseside annesidir.Ee hadi beyler bayanlar hoş sohbetler…


Etiketler: , ,

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?sohbet sohbet